Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Aranıyor
Sırala :
Kurumsal

Ankara Termal Oteller

°C

Ankara Türkiye'nin en kalabalık ikinci kenti ve Başkentidir. Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Facetatil sizlere ; Ankara termal otellerinde ; Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı ve Polat  bölgelerinde bulunan termal otellere ait indirimli rezervasyon imkanı sunmaktadır. Ankara ulaşımında hava yolu ve kara yolu olmak üzere iki yol kullanılmaktadır. Ankara’da gezip görülmesi gereken önemli yerler bulunmaktadır. Bunlar Anıtkabir, Atatürk Orman Çiftliği, Anadolu Medeniyet Müzesi, Etnografya Müzesi, Ankara Kalesi,Karaca Hamamı, Pembe Köşk, Devlet Resim ve Heykel Müzesi gibi birçok önemli yeri bünyesinde barındırmaktadır. Hem sağlıklı hem de kültürel bir tatil için Facetatil.com Ankara termal otellerini öneriyor.Termal otellerde bay ve bayan ayrı olmak üzere termal havuzlar ,ortak kullanım termal havuzları ve aquapark  gibi olanakları sizlere sunmaktadır..Ankara bölgesinde beş yıldızlı,dört yıldızlı, dört yıldızlı ve üç yıldızlı oteller gibi bir çok seçeneği sizlere sunmaktadır.Ankara termal oteller Ankara'nın birbirinden güzel manzaralarına sahip alanlara kurulmuş olup konuklarına huzurlu bir tatil geçirmelerini sağlamaktadır.

Kızılcahamam Kaplıcaları

Karaciğer, mide, kalp, böbrek, kan dolaşımına iyi geldiği bilinen Kızılcahamam kaplıcaları çevresinde çok sayıda tesis hizmet vermektedir. 50-51 derede civarında seyreden bu kaynak sular doktorların tavsiye ettiği adreslerden biridir.

Haymana Kaplıcaları

Dünyanın ikinci en yararlı kaplıcası olan Haymana, hem banyo biçiminde hem de içildiği taktirde şifalı olmaktadır. Haymana kaplıcaları 45 derece sıcaklıktadır. Nevralji, Solunum yolları, sinir ve kas sistemi yorgunlukları, Kadın hastalıkları ve Boşaltım sistemi ile Safrakesesi başta olmak üzere birçok derde dermandır.

Sindirim sistemi bozukluklarından romatizmal hastalıklara kadar çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan özel tesislerde yerinizi ayırtın ve bağışıklık sisteminizi komple yenileyin.

 Facetatil aracılığıyla Ankara Kızılcahamam, Haymana, Yenimahalle, Akyurt ve Ankara merkezinde bulunan otellerde facetatil.com'un sizlere özel sunduğu kampanyalı fiyatlar ve  erken rezervasyon indirimleriyle konaklayarak uzun ve keyifli bir tatile çıkabilirsiniz. Ayrıca facetatil ile yapacağınız tatillerde uygun fiyatlar ve 9 aya varan taksitlendirme seçeneklerini de sunmaktadır.
Facetatil, ekibimizle sizin için çalışıyoruz…

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı